apteka media

O nas

 

Wydawnictwo Apteka Media

Apteka Media Sp. z o.o. to wrocławska firma wydająca publikacje o tematyce zdrowotnej. Kierowane są one do szerokiego grona odbiorców - pacjentów aptek oraz farmaceutów na terenie całej Polski.

Wydajemy „świat farmacji”, który kierowany jest do farmaceutów oraz personelu medycznego. Zawiera fachowe artykuły, a szeroki zakres tematyczny cieszy się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem w środowisku aptekarskim.

Integralną częścią „świata farmacji” jest podręcznik najczęściej polecanych produktów OTC „Produkty Roku”, który powstaje na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.

Całość nadzoruje dr n. farm. Anna Nowicka-Zuchowska.

Wydajemy miesięcznik  „abc aptekarza”, broszury tematyczne: "Produkty na TOPie z Twojej Apteki","45 plus", "Letni poradnik pacjenta", "Jak poradzić sobie z przeziębieniem", "Mama i dziecko", "Złote Produkty Roku". Wszystkie wymienione wyżej publikacje kierowane są do pacjentów aptek. 

Celem naszych publikacji jest ułatwienie klientom aptek orientacji w asortymencie produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty – zarówno tych od dawna obecnych na rynku, które są sprawdzoną pomocą w terapii różnych schorzeń,  jak i nowości, coraz szybciej pojawiających się w sprzedaży w związku z ogromnym postępem badawczym i technologicznym w farmacji.

Naszym celem jest również pomoc producentom farmaceutycznym w dotarciu ze swoimi produktami
do grupy docelowej – pacjentów aptek oraz samych farmaceutów.

Informujemy wszystkich reklamodawców, iż w naszych publikacjach obowiązują Ogólne Warunki Zamieszczania Reklam (OWZR).

Zachęcamy producentów farmaceutycznych do przesyłania na adres naszego Wydawnictwa aktualnych informacji o nowych produktach OTC znajdujących się w asortymencie ich firm. Informacje te, w miarę możliwości, zamieścimy na łamach naszych czasopism. Mogą nas Państwo również informować o promocjach, targach i innych aktywnościach w ramach prac działu PR.

Proponujemy również   prenumeratę naszych publikacji, które mają na celu pomóc aptekarzom w ich codziennej pracy oraz w pozyskiwaniu nowych klientów.

Apteki zainteresowane prenumeratą czasopism Wydawnictwa Apteka Media zapraszamy na stronę „Abonament”.


Życzymy Państwu dużo zdrowia oraz zapraszamy do zapoznania się z naszymi periodykami.


Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy, 
KRS Nr 0000589411

 

 

  

 

 

© Copyright by Apteka Media Sp. z o.o. 2020