apteka media

Publikacje | Czasopisma

„świat farmacji” redaguje zespół specjalistów – głównie pracowników naukowych, ale również praktyków – farmaceutów i lekarzy. Specjalnie dobrany zakres tematyczny służy poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy z różnych dziedzin farmacji i medycyny oraz jest pomocny w sprawowaniu opieki farmaceutycznej i medycznej nad pacjentem.
abc Aptekarza to bezpłatny miesięcznik kierowany do wszystkich pacjentów aptek. Czytelnicy znajdą tu wskazówki dotyczące zarówno pielęgnacji niemowląt, zapobiegania chorobom wieku dziecięcego, jak i rady na problemy zdrowotne dorastającej młodzieży oraz na schorzenia związane z wiekiem dojrzałym. Kolorowe 32 strony ze stałymi rubrykami, takimi jak krzyżówki i horoskop, to na pewno interesująca lektura.
W naszej rocznej publikacji „Produkty Roku” – BEZPŁATNYM dodatku do magazynu „świat farmacji prezentujemy kolejne wyniki ankiety przeprowadzonej przez nasze Wydawnictwo wśród polskich aptekarzy . Badania dotyczyły produktów dostępnych bez recepty, które są najczęściej polecane przez farmaceutów w aptekach.
„TV Aptekarza” to PIERWSZA, bezpłatna publikacja z programem TV dostępna w aptece. Zawiera program telewizyjny oraz prezentacje produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty, kosmetyków oraz dietetycznych środków spożywczych.

Publikacje | Broszury

„45 plus” to poradnik, który przekonuje, że życie zaczyna się po czterdziestce. Skierowany jest on do pacjentów aptek, którzy znajdą w nim wiele informacji, porad i podpowiedzi, jak dbać o zdrowie, by cieszyć się doskonałym samopoczuciem, sprawnością i urodą przez długie lata.
„Letni Poradnik Pacjenta” to broszura mająca pomóc pacjentom w nagłych zdrowotnych kłopotach, które mogą pojawić się nieoczekiwanie zwłaszcza podczas podróży i wakacyjnego wypoczynku. Przyda się także na co dzień jako miniporadnik na przejściowe dolegliwości zdrowotne.
"Jak poradzić sobie z przeziębieniem" to poradnik przydatny w samodzielnym leczeniu częstych w okresie jesiennym przeziębień. Podpowie, jak zapobiegać grypie i infekcjom, oraz co zrobić, gdy dolegliwości z nimi związane już się pojawią.
Fachowo opracowana broszura, podzielona według zakresów wskazań „Produkty na TOPie z Twojej apteki 2016” jest publikacją roczną
 

© Copyright by Apteka Media Sp. z o.o. 2020