apteka media

Publikacje | Czasopisma

„świat farmacji” redaguje zespół specjalistów – głównie pracowników naukowych, ale również praktyków – farmaceutów i lekarzy. Specjalnie dobrany zakres tematyczny służy poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy z różnych dziedzin farmacji i medycyny oraz jest pomocny w sprawowaniu opieki farmaceutycznej i medycznej nad pacjentem.
abc Aptekarza to bezpłatny miesięcznik kierowany do wszystkich pacjentów aptek. Czytelnicy znajdą tu wskazówki dotyczące zarówno pielęgnacji niemowląt, zapobiegania chorobom wieku dziecięcego, jak i rady na problemy zdrowotne dorastającej młodzieży oraz na schorzenia związane z wiekiem dojrzałym. Kolorowe 32 strony ze stałymi rubrykami, takimi jak krzyżówki i horoskop, to na pewno interesująca lektura.
W naszej rocznej publikacji „Produkty Roku” – BEZPŁATNYM dodatku do magazynu „świat farmacji prezentujemy kolejne wyniki ankiety przeprowadzonej przez nasze Wydawnictwo wśród polskich aptekarzy . Badania dotyczyły produktów dostępnych bez recepty, które są najczęściej polecane przez farmaceutów w aptekach.
„TV Aptekarza” to PIERWSZA, bezpłatna publikacja z programem TV dostępna w aptece. Zawiera program telewizyjny oraz prezentacje produktów farmaceutycznych dostępnych bez recepty, kosmetyków oraz dietetycznych środków spożywczych.
 

© Copyright by Apteka Media Sp. z o.o. 2020