apteka media

Produkty Roku | Produkty Roku 2020

 

 

Szanowni Państwo!

 

Wydaliśmy kolejny podręcznik „Produkty Roku 2020” – bezpłatny dodatek do naszego miesięcznika „świat farmacji” – przygotowywanego corocznie przez Apteka Media. 

Gratulujemy firmom, których produkty uplasowały się w czołówce tegorocznej edycji  „Produkty Roku 2020”. 

Na podstawie otrzymanych ankiet sporządziliśmy tabele z wynikami – przedstawiającymi zwycięskie  i wyróżnione produkty. 

Serdecznie dziękujemy farmaceutom za  zaangażowanie i aktywny udział w naszym projekcie – badaniu ankietowym przeprowadzonym przez nasze Wydawnictwo wśród polskich farmaceutów, mającym na celu wyłonienie produktów OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków najczęściej polecanych Pacjentom przez farmaceutów. 

Dziękujemy za zaufanie, raz jeszcze gratulujemy. Niebawem przekażemy nagrody w postaci szalek aptekarskich wraz z podręcznikami na ręce naszych klientów.

Zapraszamy ponownie do udziału  do udziału w badaniu ankietowym przygotowywanym na 2021 rok, który odbędzie się w czwartym  kwartale br. 

Niestety uroczystość wręczenia nagród Produkty Roku 2020, która zaplanowana była na dzień 23.04.2020 nie odbędzie się z wiadomych przyczyn, które aktualnie spędzają sen z powiek wszystkich obywateli. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Życzymy satysfakcji z pracy oraz dużo zdrowia! 

Apteka Media

 

© Copyright by Apteka Media Sp. z o.o. 2020